On-line přenosy

Statistiky

Podívejte se na aktuální statistiky.

Ženy Uniqa extraliga

Čtvrteční domácí utkání proti Ostravě nakonec rozhodlo o našem postupu do play-off. Naše děvčata bojovala a vítězstvím 3:1 zajistila pokračování v soutěži. Naším soupeřem, se kterým se utkáme v tříkolovém klání, bude současný leader extraligové tabulky Agel Prostějov. Nejdříve nás ale čeká poslední utkání II.části extraligy v sobotu 8.3. v 18,00 hodin doma v Edenu proti Šternberku. Jste srdečně zváni.

19.3.2014 | Se sezonou jsme se rozloučili důstojnou porážkou,

Domácí  SK Slavia Praha                                                            Hosté: VK Agel Prostějov

Sestavy (od zóny I):

Domácí: Kossányiová, Steenbergen, Vincourová, Gambová, Borovinšek, Soares, libero Jášová

Střídali:

Hosté: Hanzlová, Vinecká, Ančincová, Adlerová, Vašutová, Smolková, libero Zoulová

Střídali: Prokopová, Janderová, Duš ...více informací

15.3.2014 | V 1. utkání 1/4 finále Slavia podala i přes prohru statečný výkon

Výsledek: 3:0 (21, 12, 20)

Rozhodčí: Dmejchal, Kostka

Počet diváků: 400

Domácí: Gambová, Hutinski, Carter, Kossányiová, Steenbergen, Vincourová, libero Jášová

Střídali: Soares, Malesevic

Hosté: Hanzlová, Vinecká, Janderová, Adlerová, Vašutová, Smolková, libero Zoulová

Střídali: Prokopová, Duši ...více informací

8.3.2014 | Dlouhodobou část jsme zakončili vítězstvím

Domácí  SK Slavia Praha                                                            Hosté: TJ Sokol Šternberk
Výsledek: 3:0 (15,18,21)
Rozhodčí: Fink T./ Nedbálek A.
Počet divá ...více informací

6.3.2014 | Postup do play off se podařil

V dnešním utkání jsme s Ostravou dokázali zvízit 3:1, v souběžně hraném utkání Přerov v domácím prostředí podlehl Šternberku 2:3. Díky 1. kritériu, kterým je při rovnosti bodů počet vítězství jsme se v tabulce posunuli na 8 postupovou příčku. Jelikož Přerov hrál své poslední utkání v této skupině (nakonec se ukázalo, že i poslednív této sezoně) a nemůže nás již bodově předstihnout jsme definitivně v play off.

Domácí  SK Slavia ...více informací

5.3.2014 | Udržíme v zítřejším utkání naději na play off?

V zítřejším utkání hostíme tým z Ostravy jenž bez problémů vévodí naší skupině. V letošním ročníku jsme s Ostravou ještě nebodovali, i když jsme k tomu v těchto utkáních neměli daleko. Ve vyrovnaných koncovkách rozhodujících setů nás však srazily naše vlastní chyby. Pokud si budeme chtít udržet naději na play off bude důležité v tomto zápase porušit tradici a zvítězit. Bude také záležet na výsledku souběžně hraného ut ...více informací

1.3.2014 | Po 26. kole extraligy máme ztrátu na play off 2 body

Po odehrání 26. kola extraligy ztrácíme na play off 2. body. S SG Brno jsme sice i přes ztrátu setu naplno bodovali, Přerovu se ale podařilo v Ostravě po prohře 2:3 bodovat. Přijďte ve čtvrtečním utkání právě s TJ Ostrava podpořit naše hráčky v boji o play off.

Domácí  SK Slavia Praha                              ...více informací

28.2.2014 | Zítra přivítáme od 15:00 SG Brno

V netradičním čase v zítřejším utkání přivítáme mladý tým SG Brno. V dosavadním měření sil jsme s tímto soupeřem neztratili ani set. Doufejme, že naše hráčky duel nepodcení a  zůstane tomu tak i nadále.
Tří bodovým vítězstvím bychom opět stáhli náskok Přerova opět na jeden bod a zachovali si tak nadále naději na play off.
-jt-

23.2.2014 | Jsme o krůček blíže play off

Pokud jsme si chtěli ve včerejším utkání zachovat naději na play off, bylo nutno s Přerovem bodovat. To se nám nakonec po přesvědčivém výkonu podařilo, dokázali jsme zvítězit bez ztráty setu a naděje na vyřazovací boje nám tak zůstala. Tento výsledek však musíme potvrdit i v dalších 3 domácích utkáních. Ten nejbližší nás čeká již příští sobotu od 15:00 s SG Brno